







| Kód produktu: | TWJD856003 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,2 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1870 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Umístění: | na zem |
Ležérní styl kovového věšáku skládajícího se z 5 ramínek s držákem na deštníky.
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,00 Kč |
| Cena s DPH | 225,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| Cena s DPH | 430,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 779,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 782,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 732,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 868,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 260,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |