














| Kód produktu: | WINDPROSA1X2PC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 782,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 779,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník/Kov/Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1165 mm |
| Šířka: | 720 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 779,00 Kč | 5 782,59 Kč | ||
| 5 + | 4 540,00 Kč | 5 493,40 Kč | ||
| 10 + | 4 301,00 Kč | 5 204,21 Kč | ||
| 20 + | 4 110,00 Kč | 4 973,10 Kč |
Venkovní stojan Windtalker WindPro se stříbrnými rámy pro plakáty formátu A1 (594x841 mm)
Oboustranný venkovní zákaznický poutač. Odolný vůči dešti a povětrnostním vlivům se silou větru do stupně 5 - až 35 km/hod.
Zaklapávací plakátový rám s gumovým těsněním široký 44 mm o hloubce pouhých 33 mm..
Plastová základna na kolečkách. Základnu lze pro zatížení naplnit vodou nebo pískem. Kapacita plnitelné základny: 19 litrů.
Při nízkých teplotách doporučujeme použít pro plnění nemrznoucí kapalinu aby rozpínavý led neprotrhl nádobu.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití, ale jsou vhodné i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 790,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 286,00 Kč |
| Cena s DPH | 346,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 305,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 579,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,20 Kč |
| Cena s DPH | 90,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 064,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 287,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 044,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 683,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 035,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 672,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |