














| Kód produktu: | WINDPROSA1X2PC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 237,186 € |
| Cena bez DPH: | 196,021 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník/Kov/Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1165 mm |
| Šířka: | 720 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 196,021 € | 237,186 € | ||
| 5 + | 186,218 € | 225,324 € | ||
| 10 + | 176,415 € | 213,462 € | ||
| 20 + | 168,581 € | 203,983 € |
Venkovní stojan Windtalker WindPro se stříbrnými rámy pro plakáty formátu A1 (594x841 mm)
Oboustranný venkovní zákaznický poutač. Odolný vůči dešti a povětrnostním vlivům se silou větru do stupně 5 - až 35 km/hod.
Zaklapávací plakátový rám s gumovým těsněním široký 44 mm o hloubce pouhých 33 mm..
Plastová základna na kolečkách. Základnu lze pro zatížení naplnit vodou nebo pískem. Kapacita plnitelné základny: 19 litrů.
Při nízkých teplotách doporučujeme použít pro plnění nemrznoucí kapalinu aby rozpínavý led neprotrhl nádobu.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití, ale jsou vhodné i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 26,784 € |
| Cena s DPH | 32,409 € |
| Cena bez DPH: | 11,731 € |
| Cena s DPH | 14,194 € |
| Cena bez DPH: | 120,919 € |
| Cena s DPH | 146,312 € |
| Cena bez DPH: | 6,112 € |
| Cena s DPH | 7,395 € |
| Cena bez DPH: | 60,049 € |
| Cena s DPH | 72,660 € |
| Cena bez DPH: | 163,946 € |
| Cena s DPH | 198,374 € |
| Cena bez DPH: | 223,872 € |
| Cena s DPH | 270,885 € |
| Cena bez DPH: | 148,564 € |
| Cena s DPH | 179,763 € |
| Cena bez DPH: | 260,582 € |
| Cena s DPH | 315,305 € |
| Cena bez DPH: | 162,182 € |
| Cena s DPH | 196,240 € |
| Cena bez DPH: | 104,676 € |
| Cena s DPH | 126,658 € |
| Cena bez DPH: | 22,231 € |
| Cena s DPH | 26,900 € |
| Cena bez DPH: | 285,070 € |
| Cena s DPH | 344,934 € |
| Cena bez DPH: | 8,491 € |
| Cena s DPH | 10,274 € |