



| Kód produktu: | UMSD001004 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 140 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,232 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 350 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 156x95x36 mm |
| Výška: | 198 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 82 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Kapacita: | 1x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 99,00 Kč | 119,79 Kč | ||
| 40 + | 94,00 Kč | 113,74 Kč | ||
| 80 + | 91,00 Kč | 110,11 Kč | ||
| 120 + | 88,00 Kč | 106,48 Kč |
Pultový plastový stojánek na letáky A5 stojací - ca 350 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníku zhruba: 350 listů (135g) formátu A5
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 156 x 95 (65) x 36 mm
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,00 Kč |
| Cena s DPH | 99,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 85,00 Kč |
| Cena s DPH | 102,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,00 Kč |
| Cena s DPH | 52,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 256,00 Kč |
| Cena s DPH | 309,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 990,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 827,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 552,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 087,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 350,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 920,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 631,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |