



| Kód produktu: | UMSD001004 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 302 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,232 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 350 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 156x95x36 mm |
| Výška: | 198 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 82 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Kapacita: | 1x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,062 € | 4,915 € | ||
| 40 + | 3,857 € | 4,667 € | ||
| 80 + | 3,734 € | 4,518 € | ||
| 120 + | 3,611 € | 4,369 € |
Pultový plastový stojánek na letáky A5 stojací - ca 350 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníku zhruba: 350 listů (135g) formátu A5
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 156 x 95 (65) x 36 mm
| Cena bez DPH: | 7,099 € |
| Cena s DPH | 8,590 € |
| Cena bez DPH: | 7,099 € |
| Cena s DPH | 8,590 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 3,365 € |
| Cena s DPH | 4,071 € |
| Cena bez DPH: | 3,488 € |
| Cena s DPH | 4,220 € |
| Cena bez DPH: | 1,764 € |
| Cena s DPH | 2,135 € |
| Cena bez DPH: | 181,658 € |
| Cena s DPH | 219,806 € |
| Cena bez DPH: | 69,471 € |
| Cena s DPH | 84,060 € |
| Cena bez DPH: | 124,908 € |
| Cena s DPH | 151,138 € |
| Cena bez DPH: | 157,078 € |
| Cena s DPH | 190,065 € |
| Cena bez DPH: | 238,982 € |
| Cena s DPH | 289,169 € |
| Cena bez DPH: | 200,164 € |
| Cena s DPH | 242,199 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 29,955 € |
| Cena s DPH | 36,245 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 3,693 € |
| Cena s DPH | 4,469 € |
| Cena bez DPH: | 13,623 € |
| Cena s DPH | 16,484 € |
| Cena bez DPH: | 68,937 € |
| Cena s DPH | 83,414 € |