



| Kód produktu: | UPYP001000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Rozměr prospektu: | 480x815 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva konstrukce: | Bílá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 830 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 880 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 590,00 Kč | 1 923,90 Kč | ||
| 5 + | 1 511,00 Kč | 1 828,31 Kč | ||
| 10 + | 1 431,00 Kč | 1 731,51 Kč | ||
| 25 + | 1 367,00 Kč | 1 654,07 Kč |
Jednoduchý plastový áčkový stojan pro různé účely - Áčko pro psaní křídou
V nabídce verze vhodná pro přímý inkoustový tisk, verze pro
nalepení samolepky, nebo verze na psaní křídou, či křídovými fixami
| Cena bez DPH: | 398,00 Kč |
| Cena s DPH | 481,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 334,00 Kč |
| Cena s DPH | 404,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 311,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 586,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |