



| Kód produktu: | UPYP001000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 78,945 € |
| Cena bez DPH: | 65,244 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Rozměr prospektu: | 480x815 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva konstrukce: | Bílá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 830 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 880 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 65,244 € | 78,945 € | ||
| 5 + | 62,002 € | 75,023 € | ||
| 10 + | 58,720 € | 71,051 € | ||
| 25 + | 56,094 € | 67,873 € |
Jednoduchý plastový áčkový stojan pro různé účely - Áčko pro psaní křídou
V nabídce verze vhodná pro přímý inkoustový tisk, verze pro
nalepení samolepky, nebo verze na psaní křídou, či křídovými fixami
| Cena bez DPH: | 74,354 € |
| Cena s DPH | 89,968 € |
| Cena bez DPH: | 78,991 € |
| Cena s DPH | 95,579 € |
| Cena bez DPH: | 91,588 € |
| Cena s DPH | 110,822 € |
| Cena bez DPH: | 161,264 € |
| Cena s DPH | 195,129 € |
| Cena bez DPH: | 223,964 € |
| Cena s DPH | 270,996 € |
| Cena bez DPH: | 189,003 € |
| Cena s DPH | 228,693 € |
| Cena bez DPH: | 510,135 € |
| Cena s DPH | 617,264 € |
| Cena bez DPH: | 6,565 € |
| Cena s DPH | 7,944 € |
| Cena bez DPH: | 343,373 € |
| Cena s DPH | 415,481 € |
| Cena bez DPH: | 55,806 € |
| Cena s DPH | 67,526 € |
| Cena bez DPH: | 104,801 € |
| Cena s DPH | 126,809 € |
| Cena bez DPH: | 2,298 € |
| Cena s DPH | 2,780 € |