







| Kód produktu: | PDCLA1DC9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,9 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1792 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Hloubka: | 536 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Plast |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 825,00 Kč | 5 838,25 Kč | ||
| 5 + | 4 584,00 Kč | 5 546,64 Kč | ||
| 10 + | 4 343,00 Kč | 5 255,03 Kč | ||
| 20 + | 4 150,00 Kč | 5 021,50 Kč |
Podlahový oboustranný stojan se zaklapávacím rámem na plakát A1 - Černý
Celohliníková konstrukce osazená z obou stran klaprámy pro vložení plakátu s UV ochrannou fólií.
Varianty v naši nabídce - černá, nebo stříbrná, pro plakát A1, nebo 2xA1 nad sebou, či se zavěšenou kapsou A1, nebo A2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu ke zhlédnutí na uvedeném odkazu: https://vimeo.com/922843945
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 677,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 117,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 616,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 668,00 Kč |
| Cena s DPH | 808,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| Cena s DPH | 802,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 850,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 358,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |