







| Kód produktu: | PDCLA1DC9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 239,469 € |
| Cena bez DPH: | 197,908 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 30 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,9 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1792 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Hloubka: | 536 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Plast |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 197,908 € | 239,469 € | ||
| 5 + | 188,023 € | 227,508 € | ||
| 10 + | 178,138 € | 215,547 € | ||
| 20 + | 170,221 € | 205,968 € |
Podlahový oboustranný stojan se zaklapávacím rámem na plakát A1 - Černý
Celohliníková konstrukce osazená z obou stran klaprámy pro vložení plakátu s UV ochrannou fólií.
Varianty v naši nabídce - černá, nebo stříbrná, pro plakát A1, nebo 2xA1 nad sebou, či se zavěšenou kapsou A1, nebo A2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu ke zhlédnutí na uvedeném odkazu: https://vimeo.com/922843945
| Cena bez DPH: | 86,341 € |
| Cena s DPH | 104,473 € |
| Cena bez DPH: | 24,118 € |
| Cena s DPH | 29,183 € |
| Cena bez DPH: | 241,263 € |
| Cena s DPH | 291,929 € |
| Cena bez DPH: | 20,755 € |
| Cena s DPH | 25,113 € |
| Cena bez DPH: | 72,929 € |
| Cena s DPH | 88,244 € |
| Cena bez DPH: | 54,266 € |
| Cena s DPH | 65,662 € |
| Cena bez DPH: | 215,546 € |
| Cena s DPH | 260,810 € |
| Cena bez DPH: | 60,049 € |
| Cena s DPH | 72,660 € |
| Cena bez DPH: | 179,491 € |
| Cena s DPH | 217,185 € |
| Cena bez DPH: | 188,925 € |
| Cena s DPH | 228,600 € |
| Cena bez DPH: | 140,279 € |
| Cena s DPH | 169,737 € |
| Cena bez DPH: | 13,864 € |
| Cena s DPH | 16,775 € |