







| Kód produktu: | PDCLA1DC9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 30 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,9 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1792 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Hloubka: | 536 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Plast |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 825,00 Kč | 5 838,25 Kč | ||
| 5 + | 4 584,00 Kč | 5 546,64 Kč | ||
| 10 + | 4 343,00 Kč | 5 255,03 Kč | ||
| 20 + | 4 150,00 Kč | 5 021,50 Kč |
Podlahový oboustranný stojan se zaklapávacím rámem na plakát A1 - Černý
Celohliníková konstrukce osazená z obou stran klaprámy pro vložení plakátu s UV ochrannou fólií.
Varianty v naši nabídce - černá, nebo stříbrná, pro plakát A1, nebo 2xA1 nad sebou, či se zavěšenou kapsou A1, nebo A2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu ke zhlédnutí na uvedeném odkazu: https://vimeo.com/922843945
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 839,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 645,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 639,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 280,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 968,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 113,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 346,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 078,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 354,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 853,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 032,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 042,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 927,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 769,00 Kč |