







| Kód produktu: | SCXS2xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 664,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 376,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,6 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x310 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 491 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 376,00 Kč | 1 664,96 Kč | ||
| 5 + | 1 308,00 Kč | 1 582,68 Kč | ||
| 10 + | 1 239,00 Kč | 1 499,19 Kč | ||
| 20 + | 1 184,00 Kč | 1 432,64 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 2xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 616,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 944,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 33 791,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 746,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,00 Kč |
| Cena s DPH | 123,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 578,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |