







| Kód produktu: | SCXS4xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 547,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 105,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 18 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 491 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 105,00 Kč | 2 547,05 Kč | ||
| 5 + | 2 000,00 Kč | 2 420,00 Kč | ||
| 10 + | 1 894,00 Kč | 2 291,74 Kč | ||
| 20 + | 1 810,00 Kč | 2 190,10 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 4xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 11 371,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 758,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,00 Kč |
| Cena s DPH | 304,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 031,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 977,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 003,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 733,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 445,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 748,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 790,65 Kč |