







| Kód produktu: | SCXS4xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 104,882 € |
| Cena bez DPH: | 86,679 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 491 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 86,679 € | 104,882 € | ||
| 5 + | 82,355 € | 99,650 € | ||
| 10 + | 77,991 € | 94,369 € | ||
| 20 + | 74,532 € | 90,183 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 4xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 79,391 € |
| Cena s DPH | 96,063 € |
| Cena bez DPH: | 42,289 € |
| Cena s DPH | 51,170 € |
| Cena bez DPH: | 66,708 € |
| Cena s DPH | 80,716 € |
| Cena bez DPH: | 56,660 € |
| Cena s DPH | 68,559 € |
| Cena bez DPH: | 83,097 € |
| Cena s DPH | 100,547 € |
| Cena bez DPH: | 124,151 € |
| Cena s DPH | 150,222 € |
| Cena bez DPH: | 262,261 € |
| Cena s DPH | 317,335 € |
| Cena bez DPH: | 110,603 € |
| Cena s DPH | 133,830 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 36,895 € |
| Cena s DPH | 44,643 € |
| Cena bez DPH: | 414,165 € |
| Cena s DPH | 501,140 € |
| Cena bez DPH: | 6,712 € |
| Cena s DPH | 8,121 € |