







| Kód produktu: | TJIWB93S02 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,75 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 255 mm |
| Průměr: | 225 mm |
| Objem: | 8 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 298,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 990,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 346,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 838,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 960,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 161,60 Kč |