











| Kód produktu: | UWFH1B1314 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 952,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 440,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Materiál: | Dřevo/Kov |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 955 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 440,00 Kč | 2 952,40 Kč | ||
| 5 + | 2 318,00 Kč | 2 804,78 Kč | ||
| 10 + | 2 196,00 Kč | 2 657,16 Kč | ||
| 25 + | 2 098,00 Kč | 2 538,58 Kč |
Skládací přenosný stolek s dřevěnou stolovou deskou 290x400 mm - Černá konstrukce / Černá deska
Snadno přenosný pult vhodný pro výstavy, demonstrace a jiné druhy prezentace s 3 držáky pro brožury A4
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 966,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 899,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 610,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 660,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 062,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 850,22 Kč |