











| Kód produktu: | UWFH1B1314 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 121,199 € |
| Cena bez DPH: | 100,164 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Materiál: | Dřevo/Kov |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 955 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 100,164 € | 121,199 € | ||
| 5 + | 95,156 € | 115,139 € | ||
| 10 + | 90,148 € | 109,079 € | ||
| 25 + | 86,125 € | 104,211 € |
Skládací přenosný stolek s dřevěnou stolovou deskou 290x400 mm - Černá konstrukce / Černá deska
Snadno přenosný pult vhodný pro výstavy, demonstrace a jiné druhy prezentace s 3 držáky pro brožury A4
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 131,486 € |
| Cena s DPH | 159,098 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 35,345 € |
| Cena s DPH | 42,767 € |
| Cena bez DPH: | 157,143 € |
| Cena s DPH | 190,143 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 54,310 € |
| Cena s DPH | 65,716 € |
| Cena bez DPH: | 24,138 € |
| Cena s DPH | 29,207 € |
| Cena bez DPH: | 317,488 € |
| Cena s DPH | 384,160 € |
| Cena bez DPH: | 236,125 € |
| Cena s DPH | 285,711 € |
| Cena bez DPH: | 35,345 € |
| Cena s DPH | 42,767 € |
| Cena bez DPH: | 23,399 € |
| Cena s DPH | 28,313 € |
| Cena bez DPH: | 33,251 € |
| Cena s DPH | 40,234 € |