







| Kód produktu: | SCXS8xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 539,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 925,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 29 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 931 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 925,00 Kč | 3 539,25 Kč | ||
| 5 + | 2 779,00 Kč | 3 362,59 Kč | ||
| 10 + | 2 632,00 Kč | 3 184,72 Kč | ||
| 20 + | 2 515,00 Kč | 3 043,15 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 8xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 487,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 639,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 640,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 404,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 713,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 070,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |