







| Kód produktu: | SCXS8xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 145,230 € |
| Cena bez DPH: | 120,025 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 57 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 931 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 120,025 € | 145,230 € | ||
| 5 + | 114,034 € | 137,981 € | ||
| 10 + | 108,002 € | 130,682 € | ||
| 20 + | 103,201 € | 124,873 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 8xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 34,715 € |
| Cena s DPH | 42,005 € |
| Cena bez DPH: | 13,418 € |
| Cena s DPH | 16,236 € |
| Cena bez DPH: | 72,959 € |
| Cena s DPH | 88,280 € |
| Cena bez DPH: | 533,566 € |
| Cena s DPH | 645,615 € |
| Cena bez DPH: | 81,617 € |
| Cena s DPH | 98,756 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 50,595 € |
| Cena s DPH | 61,220 € |
| Cena bez DPH: | 132,417 € |
| Cena s DPH | 160,224 € |
| Cena bez DPH: | 4,185 € |
| Cena s DPH | 5,064 € |
| Cena bez DPH: | 154,945 € |
| Cena s DPH | 187,483 € |
| Cena bez DPH: | 15,634 € |
| Cena s DPH | 18,917 € |
| Cena bez DPH: | 123,636 € |
| Cena s DPH | 149,599 € |