







| Kód produktu: | SCXS8xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 539,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 925,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 57 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 931 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 925,00 Kč | 3 539,25 Kč | ||
| 5 + | 2 779,00 Kč | 3 362,59 Kč | ||
| 10 + | 2 632,00 Kč | 3 184,72 Kč | ||
| 20 + | 2 515,00 Kč | 3 043,15 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 8xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 3 839,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 645,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 109,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 341,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,00 Kč |
| Cena s DPH | 123,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 713,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 931,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 336,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,00 Kč |
| Cena s DPH | 156,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 058,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 170,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 810,00 Kč |
| Cena s DPH | 980,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 790,65 Kč |