







| Kód produktu: | SCXS3xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 220,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 835,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,3 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x310 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 711 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 835,00 Kč | 2 220,35 Kč | ||
| 5 + | 1 743,00 Kč | 2 109,03 Kč | ||
| 10 + | 1 652,00 Kč | 1 998,92 Kč | ||
| 20 + | 1 578,00 Kč | 1 909,38 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 3xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 3 298,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 990,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 802,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 600,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 263,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 998,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 145,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 385,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |