



| Kód produktu: | BBEBLACK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 346,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 113,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 806 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,11 kg |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 935 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Délka: | 2,5 m |
| Průměr: | 50 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 113,00 Kč | 1 346,73 Kč | ||
| 5 + | 1 057,00 Kč | 1 278,97 Kč | ||
| 10 + | 1 002,00 Kč | 1 212,42 Kč | ||
| 20 + | 957,00 Kč | 1 157,97 Kč |
Bariéra verze ekonomi - černý sloupek s 2,5 m černým výsuvným páskem
Páskové bariéry pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Černá bariéra, Volně stojící noha s výsuvným samonavíjecím 2,5 m dlouhým flexi pásem. Bariéry lze napojovat do libovolné vzdálenosti s možností úchytu i k připevnění na zeď.
Bariéra k zamezení přístupu je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Průměr základny: 300 mm
Průměr sloupku: 50 mm
Délka vysouvacího pásu: 2500 mm
Šíře pásu: 49 mm
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 576,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 906,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 179,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 426,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 179,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 426,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 598,00 Kč |
| Cena s DPH | 723,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 598,00 Kč |
| Cena s DPH | 723,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 745,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 327,00 Kč |
| Cena s DPH | 395,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 565,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 927,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 162,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 445,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 748,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |