





| Kód produktu: | PMPREMIUMBLR |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,5 kg |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 920 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 320 mm |
| Délka: | 2,25 m |
| Průměr: | 63 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 861,00 Kč | 1 041,81 Kč | ||
| 8 + | 818,00 Kč | 989,78 Kč | ||
| 20 + | 775,00 Kč | 937,75 Kč | ||
| 40 + | 740,00 Kč | 895,40 Kč |
Černý bariérový sloupek s 2,25 m výsuvným červeným páskem
Kvalitní sloupky s automatickým systémem navíjení pásů. Hmotnost sloupku
je 7,5 kg a pás se prodloužil na 225 cm. S tak velkou hmotností zůstává sloupek stabilní i s tak dlouhým pásem. Výsuvná hlava je integrována se
sloupkem a její výměna je velmi jednoduchá a rychlá. Pás používaný v tomto systému je stejný jako bezpečnostní pás vozidla. Jedná se o velmi pevný a
odolný materiál, který se používáním neroztřepí.
Tato sada obsahuje: základnu pro sloupek + sloupek se zasouvací hlavou (černý pás). Výrobek je dodáván ve dvou samostatných krabicích: jedna pro
sloupek se zasouvací hlavou a jedna pro základnu.
Na horní část sloupku lze přichytit Info rámeček pro vložení popisku. (není součástí, nutné přikoupit viz související zboží)
Bariéra k zamezení přístupu je vhodná například před restaurace, do prostor hotelů, recepce, na výstaviště, letiště, kino, divadlo, autosalony, do muzea, a pod.
Poznámka: vnitřní závaží může jevit na povrchu známky lehké koroze. Toto nemá vliv na užití a lze pokud je to žádoucí lehce odstranit například smirkovým papírem. Toto závaží je jinak skryté pod poklicí a není vidět.
| Cena bez DPH: | 1 113,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 346,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 741,00 Kč |
| Cena s DPH | 896,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 179,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 426,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 179,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 426,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 598,00 Kč |
| Cena s DPH | 723,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 598,00 Kč |
| Cena s DPH | 723,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 458,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 650,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 046,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 058,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 170,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| Cena s DPH | 802,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 620,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 960,20 Kč |