










| Kód produktu: | UCBSW30A43-SETx4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,5 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 12x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 870,00 Kč | 2 262,70 Kč | ||
| 10 + | 1 777,00 Kč | 2 150,17 Kč | ||
| 25 + | 1 683,00 Kč | 2 036,43 Kč | ||
| 50 + | 1 609,00 Kč | 1 946,89 Kč |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen třemi kapsami DL vedle sebe - 4 kompletní sety
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 655,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 836,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 637,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,00 Kč |
| Cena s DPH | 262,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,00 Kč |
| Cena s DPH | 361,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,00 Kč |
| Cena s DPH | 235,95 Kč |