










| Kód produktu: | UCBSW30A43-SETx4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 93,173 € |
| Cena bez DPH: | 77,002 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,5 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 12x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 77,002 € | 93,173 € | ||
| 10 + | 73,173 € | 88,539 € | ||
| 25 + | 69,302 € | 83,855 € | ||
| 50 + | 66,255 € | 80,168 € |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen třemi kapsami DL vedle sebe - 4 kompletní sety
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 72,308 € |
| Cena s DPH | 87,493 € |
| Cena bez DPH: | 161,828 € |
| Cena s DPH | 195,812 € |
| Cena bez DPH: | 43,813 € |
| Cena s DPH | 53,014 € |
| Cena bez DPH: | 8,688 € |
| Cena s DPH | 10,513 € |
| Cena bez DPH: | 366,481 € |
| Cena s DPH | 443,442 € |
| Cena bez DPH: | 154,087 € |
| Cena s DPH | 186,445 € |
| Cena bez DPH: | 132,551 € |
| Cena s DPH | 160,387 € |
| Cena bez DPH: | 328,927 € |
| Cena s DPH | 398,002 € |
| Cena bez DPH: | 189,664 € |
| Cena s DPH | 229,494 € |
| Cena bez DPH: | 426,642 € |
| Cena s DPH | 516,237 € |
| Cena bez DPH: | 13,753 € |
| Cena s DPH | 16,642 € |
| Cena bez DPH: | 105,085 € |
| Cena s DPH | 127,153 € |