









| Kód produktu: | UPSS200001 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 341,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 109,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 415 mm |
| Průměr: | 420 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 109,00 Kč | 1 341,89 Kč | ||
| 5 + | 1 053,00 Kč | 1 274,13 Kč | ||
| 10 + | 998,00 Kč | 1 207,58 Kč | ||
| 25 + | 954,00 Kč | 1 154,34 Kč |
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 252,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 741,00 Kč |
| Cena s DPH | 896,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 033,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 33 791,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| Cena s DPH | 802,23 Kč |