












| Kód produktu: | UMBTD20BA3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,42 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 261x384 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 941-1528 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 943,00 Kč | 2 351,03 Kč | ||
| 5 + | 1 845,00 Kč | 2 232,45 Kč | ||
| 10 + | 1 748,00 Kč | 2 115,08 Kč | ||
| 20 + | 1 671,00 Kč | 2 021,91 Kč |
Teleskopický Oboustranný Menuboard Slide-in Frame se stavitelnou výškou a Slide-in rámem A3
Uchycení rámu dovoluje natočení rámečku do horizontální, nebo vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 ve stříbrné, nebo černé
variantě.
Varianta Slide in rámečku znamená že se prospekt do rámečku jen zasouvá, není potřeba cokoliv rozdělávat.
Celková výška s rámem na šířku: minimálně 941 mm maximálně 1405 mm
Celková výška s rámem na výšku: minimálně 1064 mm maximálně 1528 mm
Průměr základny: 305 mm
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, cestovních agentur, do hotelových, bankovních, či restauračních hal apod.
Videoprezentace produktu ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=gs2uLGV6_Ko
| Cena bez DPH: | 1 073,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 298,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 969,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 445,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 748,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 835,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 220,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 662,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 271,02 Kč |