




| Kód produktu: | CAPOA4R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 121,695 € |
| Cena bez DPH: | 100,574 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 69 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1404 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 100,574 € | 121,695 € | ||
| 5 + | 95,527 € | 115,588 € | ||
| 10 + | 90,480 € | 109,481 € | ||
| 20 + | 86,459 € | 104,615 € |
Jednostranný informační stojan menuboard na noze s klaprámem A4 - Oblý roh - Stříbrný
Volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, k navigaci po výstavách, kongresová centra, hotely a pod.
| Cena bez DPH: | 98,687 € |
| Cena s DPH | 119,411 € |
| Cena bez DPH: | 74,354 € |
| Cena s DPH | 89,968 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 333,853 € |
| Cena s DPH | 403,962 € |
| Cena bez DPH: | 317,357 € |
| Cena s DPH | 384,002 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 74,395 € |
| Cena s DPH | 90,018 € |
| Cena bez DPH: | 223,184 € |
| Cena s DPH | 270,053 € |
| Cena bez DPH: | 81,699 € |
| Cena s DPH | 98,856 € |
| Cena bez DPH: | 129,996 € |
| Cena s DPH | 157,295 € |
| Cena bez DPH: | 130,283 € |
| Cena s DPH | 157,643 € |
| Cena bez DPH: | 98,071 € |
| Cena s DPH | 118,666 € |