




| Kód produktu: | UCUMBN05A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1212-1262 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 530,00 Kč | 3 061,30 Kč | ||
| 5 + | 2 404,00 Kč | 2 908,84 Kč | ||
| 10 + | 2 277,00 Kč | 2 755,17 Kč | ||
| 20 + | 2 176,00 Kč | 2 632,96 Kč |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard se stříbrným rámem s ostrým rohem A3
Uchycení rámečku s profilem 25mm dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s ostrým, nebo oblým rohem, či vairanta v černém provedení s ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 6 659,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 057,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 004,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 424,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 624,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 385,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 662,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 271,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 136,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 844,56 Kč |