






| Kód produktu: | UIBSHB00A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1808 mm |
| Šířka: | 617 mm |
| Hloubka: | 358 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 050,00 Kč | 4 900,50 Kč | ||
| 5 + | 3 848,00 Kč | 4 656,08 Kč | ||
| 10 + | 3 645,00 Kč | 4 410,45 Kč | ||
| 25 + | 3 483,00 Kč | 4 214,43 Kč |
Oboustranný stojan na noze Info Pole s rámem A1 - Stříbrný
Sign Holder Stand je dokonalé reklamní řešení v obchodě nebo na recepci díky rámečku určenému pro vklad tisk z obou stran. Oboustranný displej pomáhá
maximalizovat vaši podlahovou plochu a zároveň umožňuje, aby vaše reklamní sdělení viděli lidé v okolí.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 142,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 221,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 624,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 850,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 154,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 816,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 031,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 977,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 620,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 960,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 168,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 833,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 369,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 706,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |