






| Kód produktu: | UIBSHB00A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 201,087 € |
| Cena bez DPH: | 166,188 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1808 mm |
| Šířka: | 617 mm |
| Hloubka: | 358 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 166,188 € | 201,087 € | ||
| 5 + | 157,899 € | 191,058 € | ||
| 10 + | 149,569 € | 180,979 € | ||
| 25 + | 142,922 € | 172,935 € |
Oboustranný stojan na noze Info Pole s rámem A1 - Stříbrný
Sign Holder Stand je dokonalé reklamní řešení v obchodě nebo na recepci díky rámečku určenému pro vklad tisk z obou stran. Oboustranný displej pomáhá
maximalizovat vaši podlahovou plochu a zároveň umožňuje, aby vaše reklamní sdělení viděli lidé v okolí.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 29,873 € |
| Cena s DPH | 36,146 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 231,966 € |
| Cena s DPH | 280,678 € |
| Cena bez DPH: | 290,685 € |
| Cena s DPH | 351,729 € |
| Cena bez DPH: | 11,284 € |
| Cena s DPH | 13,654 € |
| Cena bez DPH: | 12,392 € |
| Cena s DPH | 14,995 € |
| Cena bez DPH: | 82,232 € |
| Cena s DPH | 99,501 € |
| Cena bez DPH: | 215,634 € |
| Cena s DPH | 260,917 € |
| Cena bez DPH: | 74,928 € |
| Cena s DPH | 90,663 € |
| Cena bez DPH: | 208,863 € |
| Cena s DPH | 252,725 € |
| Cena bez DPH: | 20,763 € |
| Cena s DPH | 25,124 € |
| Cena bez DPH: | 32,786 € |
| Cena s DPH | 39,671 € |