




| Kód produktu: | UCUMBN05A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 125,618 € |
| Cena bez DPH: | 103,816 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1212-1262 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 103,816 € | 125,618 € | ||
| 5 + | 98,646 € | 119,362 € | ||
| 10 + | 93,435 € | 113,056 € | ||
| 20 + | 89,290 € | 108,041 € |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard se stříbrným rámem s ostrým rohem A3
Uchycení rámečku s profilem 25mm dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s ostrým, nebo oblým rohem, či vairanta v černém provedení s ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 273,246 € |
| Cena s DPH | 330,627 € |
| Cena bez DPH: | 62,413 € |
| Cena s DPH | 75,519 € |
| Cena bez DPH: | 103,283 € |
| Cena s DPH | 124,972 € |
| Cena bez DPH: | 163,562 € |
| Cena s DPH | 197,910 € |
| Cena bez DPH: | 109,151 € |
| Cena s DPH | 132,072 € |
| Cena bez DPH: | 64,382 € |
| Cena s DPH | 77,903 € |
| Cena bez DPH: | 76,241 € |
| Cena s DPH | 92,252 € |
| Cena bez DPH: | 74,354 € |
| Cena s DPH | 89,968 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 148,707 € |
| Cena s DPH | 179,936 € |
| Cena bez DPH: | 78,252 € |
| Cena s DPH | 94,685 € |
| Cena bez DPH: | 882,602 € |
| Cena s DPH | 1 067,948 € |