




| Kód produktu: | UCUMBN05A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1212-1262 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 530,00 Kč | 3 061,30 Kč | ||
| 5 + | 2 404,00 Kč | 2 908,84 Kč | ||
| 10 + | 2 277,00 Kč | 2 755,17 Kč | ||
| 20 + | 2 176,00 Kč | 2 632,96 Kč |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard se stříbrným rámem s ostrým rohem A3
Uchycení rámečku s profilem 25mm dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s ostrým, nebo oblým rohem, či vairanta v černém provedení s ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 21 509,00 Kč |
| Cena s DPH | 26 025,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 451,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 965,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 288,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 768,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |