




| Kód produktu: | MBA3G25C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 47 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1100 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 391 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 928,00 Kč | 2 332,88 Kč | ||
| 5 + | 1 832,00 Kč | 2 216,72 Kč | ||
| 10 + | 1 735,00 Kč | 2 099,35 Kč | ||
| 20 + | 1 658,00 Kč | 2 006,18 Kč |
Stojan Menuboard s klaprámem A3 - Ostrý roh - Černý
Vysoce kvalitní volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea a pod.
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 242,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 620,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 960,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 833,95 Kč |