






| Kód produktu: | PMPINFOMNA2BL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1350-1430 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 390,00 Kč | 2 891,90 Kč | ||
| 5 + | 2 270,00 Kč | 2 746,70 Kč | ||
| 10 + | 2 151,00 Kč | 2 602,71 Kč | ||
| 20 + | 2 055,00 Kč | 2 486,55 Kč |
Stojan Premium Menuboard s rámem A2 s ostrým rohem - Černý
Stabilní elegantní informační stojan, jehož základna je vyrobena z oceli.
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, s ostrým, v barvách černá a stříbrná.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 369,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 706,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 005,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 316,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 907,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 307,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 166,16 Kč |