




| Kód produktu: | MBA3G25C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 96,063 € |
| Cena bez DPH: | 79,391 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1100 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 391 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 79,391 € | 96,063 € | ||
| 5 + | 75,438 € | 91,279 € | ||
| 10 + | 71,443 € | 86,446 € | ||
| 20 + | 68,273 € | 82,610 € |
Stojan Menuboard s klaprámem A3 - Ostrý roh - Černý
Vysoce kvalitní volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea a pod.
| Cena bez DPH: | 65,267 € |
| Cena s DPH | 78,973 € |
| Cena bez DPH: | 35,042 € |
| Cena s DPH | 42,401 € |
| Cena bez DPH: | 103,644 € |
| Cena s DPH | 125,410 € |
| Cena bez DPH: | 263,620 € |
| Cena s DPH | 318,980 € |
| Cena bez DPH: | 54,478 € |
| Cena s DPH | 65,918 € |
| Cena bez DPH: | 90,591 € |
| Cena s DPH | 109,615 € |
| Cena bez DPH: | 42,289 € |
| Cena s DPH | 51,170 € |
| Cena bez DPH: | 225,242 € |
| Cena s DPH | 272,543 € |
| Cena bez DPH: | 82,067 € |
| Cena s DPH | 99,301 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 209,594 € |
| Cena s DPH | 253,609 € |
| Cena bez DPH: | 216,389 € |
| Cena s DPH | 261,830 € |