









| Kód produktu: | UCUALN00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 271,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 662,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1303 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7 662,00 Kč | 9 271,02 Kč | ||
| 5 + | 7 279,00 Kč | 8 807,59 Kč | ||
| 10 + | 6 896,00 Kč | 8 344,16 Kč | ||
| 20 + | 6 589,00 Kč | 7 972,69 Kč |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard akrylovým LED
prosvětleným rámečkem A4
Uchycení rámečku s tvrzeným plexisklem dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace ve
stříbrném a černém provedení.
3,5 metrů dlouhý kabel k LED osvětlení, které
ušetří na energiích až 60%.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 946,35 Kč |