









| Kód produktu: | UCUALN00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 380,428 € |
| Cena bez DPH: | 314,403 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1303 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 314,403 € | 380,428 € | ||
| 5 + | 298,687 € | 361,411 € | ||
| 10 + | 282,971 € | 342,395 € | ||
| 20 + | 270,373 € | 327,152 € |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard akrylovým LED
prosvětleným rámečkem A4
Uchycení rámečku s tvrzeným plexisklem dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace ve
stříbrném a černém provedení.
3,5 metrů dlouhý kabel k LED osvětlení, které
ušetří na energiích až 60%.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 223,184 € |
| Cena s DPH | 270,053 € |
| Cena bez DPH: | 882,602 € |
| Cena s DPH | 1 067,948 € |
| Cena bez DPH: | 64,382 € |
| Cena s DPH | 77,903 € |
| Cena bez DPH: | 58,515 € |
| Cena s DPH | 70,803 € |
| Cena bez DPH: | 64,875 € |
| Cena s DPH | 78,499 € |
| Cena bez DPH: | 76,241 € |
| Cena s DPH | 92,252 € |
| Cena bez DPH: | 99,918 € |
| Cena s DPH | 120,901 € |
| Cena bez DPH: | 62,413 € |
| Cena s DPH | 75,519 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| Cena s DPH | 445,818 € |
| Cena bez DPH: | 78,252 € |
| Cena s DPH | 94,685 € |
| Cena bez DPH: | 103,816 € |
| Cena s DPH | 125,618 € |
| Cena bez DPH: | 130,283 € |
| Cena s DPH | 157,643 € |