








| Kód produktu: | 241601 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 202,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 994,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,856 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 185 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 500 |
| Cena bez DPH: | 588,00 Kč |
| Cena s DPH | 711,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 736,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 100,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 049,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 33 791,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |