








| Kód produktu: | 486801 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 242,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,395 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 446 mm |
| Šířka: | 323 mm |
| 1 Balení: | 5 ks |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na kovový podklad |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 104,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 660,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 650,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 046,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |