







| Kód produktu: | WTRA0BLK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 51 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 22,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 813x1184 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1480 mm |
| Šířka: | 887 mm |
| Hloubka: | 835 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 861,00 Kč | 10 721,81 Kč | ||
| 5 + | 8 418,00 Kč | 10 185,78 Kč | ||
| 10 + | 7 975,00 Kč | 9 649,75 Kč | ||
| 20 + | 7 621,00 Kč | 9 221,41 Kč |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City - černý s dvěma plakátovými klaprámy formátu A0 (841x1189mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití do krytého prostoru.
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 665,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 255,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,00 Kč |
| Cena s DPH | 214,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 320,00 Kč |
| Cena s DPH | 387,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 692,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 145,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 385,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 518,00 Kč |
| Cena s DPH | 626,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 158,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 328,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 606,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 166,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 838,25 Kč |