| Kód produktu: | UYPBAD1020X1000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,85 kg |
| Rozměr prospektu: | 600x800 mm |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 846,00 Kč | 1 023,66 Kč | ||
| 5 + | 804,00 Kč | 972,84 Kč | ||
| 10 + | 761,00 Kč | 920,81 Kč | ||
| 25 + | 728,00 Kč | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 235,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 914,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 182,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 744,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 923,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 956,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 104,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |