




| Kód produktu: | SCZN4xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 648,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 015,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,65 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x609 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 679 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Lexan 0,75 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 015,00 Kč | 3 648,15 Kč | ||
| 5 + | 2 864,00 Kč | 3 465,44 Kč | ||
| 10 + | 2 713,00 Kč | 3 282,73 Kč | ||
| 20 + | 2 593,00 Kč | 3 137,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 070,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 445,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 748,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,00 Kč |
| Cena s DPH | 156,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |