






| Kód produktu: | UMSAMP0BA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,25 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 206x293 mm |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 282 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 568,00 Kč | 687,28 Kč | ||
| 10 + | 551,00 Kč | 666,71 Kč | ||
| 30 + | 528,00 Kč | 638,88 Kč | ||
| 50 + | 500,00 Kč | 605,00 Kč |
Moderní zakřivený stojan s magnetickou kapsou na prospekt formátu A4 - Černý
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Vyklopením magnetického krytu je výměna letáku velmi snadná, jednoduše překlopte antireflexní kryt a umístěte tisk pod něj
• V nabídce v barevných variantách Stříbrná a Černá
Vhodné pro použití v jakémkoli komerčním prostředí jako jsou autosalony, výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních prostor, nebo na recepci atd.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 038,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 952,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 850,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 650,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 046,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 648,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 677,19 Kč |