






| Kód produktu: | UMSAMP0BA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 28,225 € |
| Cena bez DPH: | 23,326 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,25 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 206x293 mm |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 282 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 23,326 € | 28,225 € | ||
| 10 + | 22,628 € | 27,380 € | ||
| 30 + | 21,684 € | 26,237 € | ||
| 50 + | 20,534 € | 24,846 € |
Moderní zakřivený stojan s magnetickou kapsou na prospekt formátu A4 - Černý
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Vyklopením magnetického krytu je výměna letáku velmi snadná, jednoduše překlopte antireflexní kryt a umístěte tisk pod něj
• V nabídce v barevných variantách Stříbrná a Černá
Vhodné pro použití v jakémkoli komerčním prostředí jako jsou autosalony, výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních prostor, nebo na recepci atd.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 74,990 € |
| Cena s DPH | 90,738 € |
| Cena bez DPH: | 161,396 € |
| Cena s DPH | 195,290 € |
| Cena bez DPH: | 7,844 € |
| Cena s DPH | 9,491 € |
| Cena bez DPH: | 14,497 € |
| Cena s DPH | 17,541 € |
| Cena bez DPH: | 224,641 € |
| Cena s DPH | 271,815 € |
| Cena bez DPH: | 75,359 € |
| Cena s DPH | 91,185 € |
| Cena bez DPH: | 223,368 € |
| Cena s DPH | 270,275 € |
| Cena bez DPH: | 24,969 € |
| Cena s DPH | 30,213 € |
| Cena bez DPH: | 340,698 € |
| Cena s DPH | 412,245 € |
| Cena bez DPH: | 11,170 € |
| Cena s DPH | 13,516 € |
| Cena bez DPH: | 12,936 € |
| Cena s DPH | 15,653 € |
| Cena bez DPH: | 215,811 € |
| Cena s DPH | 261,131 € |
| Cena bez DPH: | 79,795 € |
| Cena s DPH | 96,552 € |