





| Kód produktu: | PMPCHNATUR-M |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,5 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 530x665 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 848,00 Kč | 1 026,08 Kč | ||
| 5 + | 806,00 Kč | 975,26 Kč | ||
| 10 + | 763,00 Kč | 923,23 Kč | ||
| 20 + | 729,00 Kč | 882,09 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou tabulí 600x1000 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní MDF, křídovými fixy popisovatelnou, černou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 2 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 421,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,00 Kč |
| Cena s DPH | 965,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 422,00 Kč |
| Cena s DPH | 510,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |