














| Kód produktu: | USLBN00016 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Specifikace: | Bez tabule |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1595 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Hloubka: | 740 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 130,00 Kč | 1 367,30 Kč | ||
| 5 + | 1 074,00 Kč | 1 299,54 Kč | ||
| 10 + | 1 017,00 Kč | 1 230,57 Kč | ||
| 25 + | 972,00 Kč | 1 176,12 Kč |
Pevný trojnohý stojan z Borového dřeva pro umístění popisovatelné tabule - Přírodní
Základní stojan je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek.
Součástí stojanu nejsou tabule. Ty je nutné objednat zvlášť.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 011,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 737,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 101,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 626,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 967,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 487,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 639,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 408,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 703,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,00 Kč |
| Cena s DPH | 965,58 Kč |