














| Kód produktu: | USLBN00016 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Specifikace: | Bez tabule |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1595 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Hloubka: | 740 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 46,349 € | 56,083 € | ||
| 5 + | 44,053 € | 53,304 € | ||
| 10 + | 41,715 € | 50,475 € | ||
| 25 + | 39,869 € | 48,241 € |
Pevný trojnohý stojan z Borového dřeva pro umístění popisovatelné tabule - Přírodní
Základní stojan je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek.
Součástí stojanu nejsou tabule. Ty je nutné objednat zvlášť.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 77,523 € |
| Cena s DPH | 93,802 € |
| Cena bez DPH: | 82,363 € |
| Cena s DPH | 99,659 € |
| Cena bez DPH: | 71,862 € |
| Cena s DPH | 86,953 € |
| Cena bez DPH: | 77,358 € |
| Cena s DPH | 93,604 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 95,078 € |
| Cena s DPH | 115,044 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 89,212 € |
| Cena s DPH | 107,947 € |
| Cena bez DPH: | 23,995 € |
| Cena s DPH | 29,034 € |
| Cena bez DPH: | 29,204 € |
| Cena s DPH | 35,337 € |
| Cena bez DPH: | 129,368 € |
| Cena s DPH | 156,536 € |
| Cena bez DPH: | 33,880 € |
| Cena s DPH | 40,995 € |
| Cena bez DPH: | 80,476 € |
| Cena s DPH | 97,376 € |
| Cena bez DPH: | 103,445 € |
| Cena s DPH | 125,169 € |
| Cena bez DPH: | 89,212 € |
| Cena s DPH | 107,947 € |
| Cena bez DPH: | 57,506 € |
| Cena s DPH | 69,582 € |
| Cena bez DPH: | 32,732 € |
| Cena s DPH | 39,605 € |
| Cena bez DPH: | 77,358 € |
| Cena s DPH | 93,604 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 115,997 € |
| Cena s DPH | 140,356 € |
| Cena bez DPH: | 55,086 € |
| Cena s DPH | 66,654 € |
| Cena bez DPH: | 71,862 € |
| Cena s DPH | 86,953 € |