





| Kód produktu: | UWDECD00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 487,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 403,00 Kč | 487,63 Kč | ||
| 5 + | 382,00 Kč | 462,22 Kč | ||
| 10 + | 362,00 Kč | 438,02 Kč | ||
| 25 + | 346,00 Kč | 418,66 Kč |
Dřevěný skládací stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 84,00 Kč |
| Cena s DPH | 101,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,00 Kč |
| Cena s DPH | 127,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 240,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 153,00 Kč |
| Cena s DPH | 185,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |