





| Kód produktu: | PMPCHNATUR-S |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 919,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 760,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 440x660 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 760,00 Kč | 919,60 Kč | ||
| 5 + | 722,00 Kč | 873,62 Kč | ||
| 10 + | 684,00 Kč | 827,64 Kč | ||
| 20 + | 654,00 Kč | 791,34 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou tabulí 510x900 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní MDF, křídovými fixy popisovatelnou, černou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 626,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 967,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 504,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 638,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 401,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 235,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 914,35 Kč |