








| Kód produktu: | UWNL0D00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 693,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 573,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 205x290 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 245 mm |
| Hloubka: | 255 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 573,00 Kč | 693,33 Kč | ||
| 5 + | 544,00 Kč | 658,24 Kč | ||
| 10 + | 515,00 Kč | 623,15 Kč | ||
| 25 + | 493,00 Kč | 596,53 Kč |
Dřevěný Nature Line mini Áčkový stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou - tmavě hnědá
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 32,00 Kč |
| Cena s DPH | 38,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 320,00 Kč |
| Cena s DPH | 387,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 421,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 754,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 122,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| Cena s DPH | 430,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 144,00 Kč |
| Cena s DPH | 174,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 224,00 Kč |
| Cena s DPH | 271,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| Cena s DPH | 430,76 Kč |